IB 7/40 Classic

Urządzenie do czyszczenia suchym lodem IB 7/40 Classic

Mobilne urządzenie IB 7/40 Classic Kärcher jest przeznaczone do czyszczenia suchym lodem z zastosowaniem metody strumieniowej. Maszyna może być wykorzystywana w przemyśle spożywczym oraz na liniach produkcyjnych, gdzie służy do usuwania zabrudzeń z form wtryskowych i maszyn. Czyszczenie suchym lodem nie wymaga demontażu urządzeń funkcjonujących w danym zakładzie. To zapobiega przestojom i realnym stratom finansowym.

Urządzenie IB 7/40 Classic Kärcher nie wykorzystuje podczas pracy żadnych środków chemicznych. Ten model jest wyposażony w intuicyjny panel sterowania oraz czytelny wyświetlacz prezentujący najważniejsze parametry. Duże i wygodne w obsłudze przyciski ułatwiają pracę operatora. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny mechanizm opróżniania zbiornika z pozostałości lodu. To chroni przed zamarzaniem maszyny. Model IB 7/40 Classic Kärcher jest wyposażony w zintegrowany separator olejowy. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wydajny przepływ suchego lodu przy zachowaniu maksymalnej mocy czyszczenia i bez ryzyka uszkodzenia dyszy. Specjalny uchwyt na pistolet pozwala na przechowywanie i sprawne przezbrajanie dysz. Model IB 7/40 Classic Kärcher cechuje się wysoką mobilnością dzięki pneumatycznym kołom, nisko położonemu środkowi ciężkości oraz ergonomicznemu uchwytowi. Dodatkowa skrzynka na akcesoria podnosi funkcjonalność maszyny.

Model IB 7/40 Classic Kärcher to wydajne i bezpieczne urządzenie zapewniające maksymalny efekt czyszczenia suchym lodem.

Sprawdź pozostałe nasze maszyny do czyszczenia suchym lodem.