Maszyny

Jak działają maszyny do czyszczenia suchym lodem?

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem firmy Kärcher sp. z o.o.  w dystrybucji TOWARÓW oraz technologii suchego lodu pozostających w ofercie handlowej Kärcher.

Każde urządzenie i maszyny do czyszczenia suchym lodem firmy KARCHER działa w oparciu o granulat suchego lodu, przenoszonego za pomocą sprężonego powietrza, który dzięki specjalnym dyszom nanoszony jest na powierzchnię czyszczonego urządzenia. Procesowi temu towarzyszy bardzo niska temperatura (-78,5OC), oraz zjawisko sublimacji (przemiany lodu w gaz i zwiększenia objętości cząsteczek) dzięki czemu możliwe jest usuwanie zanieczyszczeń i całkowita eliminacja warstwy zabrudzeń.

Bezinwazyjne czyszczenie przy pomocy suchego lodu

Innowacyjna technologia, wykorzystująca nowoczesne maszyny, pozwala na bezinwazyjną likwidację uporczywych zabrudzeń ze szczególnie delikatnych powierzchni. Metoda ta doskonale sprawdza się m.in. przy konserwacji maszyn oraz całych linii przemysłowych. Czyszczenie nie wymaga ich demontażu, ani późniejszego suszenia. Dodatkową zaletę czyszczenia suchym lodem stanowi brak konieczności stosowania jakichkolwiek detergentów.

Szeroka gama zastosowań, przy których sprawdzają się maszyny do czyszczenia suchym lodem, powoduje, że nasze rozwiązania cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Suchy lód sprawdzi się wszędzie: od prostych konstrukcji, poprzez zaawansowane technologicznie roboty przemysłowe aż po fasady zabytkowych budynków. Również szklane bądź marmurowe elewacje nowoczesnych biurowców. Zachęcamy do skorzystania z tej uniwersalnej i zarazem jednej z najbardziej efektywnych oraz najbezpieczniejszych metod dezynfekcji, gwarantując wsparcie na każdym etapie współpracy.

specjaliści transportują maszyny do czyszczenia suchym lodem

Dostarczymy Państwu w najlepszych cenach maszyny od globalnej firmy i światowego lidera w technologii urządzeń do czyszczenia. Macie Państwo gwarancję jakości i niezawodności.

Zapraszamy do kontaktu. Prześlemy aktualną ofertę i doradzimy w doborze sprzętu.

IB 10/8 L2P maszyny do czyszczenia suchym lodem

IB 10/8 L2P

IB 15/120 maszyna do czyszczenia suchym lodem

IB 15/120

IB 7/40 Adv

IB 7/40 Adv

IB 7/40 Classic

IB 7/40 Classic