Piła

Czyszczenie suchym lodem linii produkcyjnych, maszyn, zabytków – Piła

W trosce o rozwój i stworzenie optymalnych warunków dla przemysłu w Pile i okolicach, firma Rontech oferuje swoje profesjonale usługi w zakresie specjalistycznego czyszczenia suchym lodem. Technologia ta od kilku lat stosowana jest na szeroką skalę. Wykorzystuje się ją m.in. do takich zadań, jak:

  • czyszczenie instalacji przemysłowych,
  • bezinwazyjne mycie maszyn i linii produkcyjnych,
  • czyszczenie szaf i urządzeń elektrycznych,
  • mycie i konserwacja zabytków.

 

Powyższe sytuacje to oczywiście tylko wybrane przykłady zastosowania tej innowacyjnej metody. Czyszczenie, piaskowanie i mycie suchym lodem, to czynności, które doskonale sprawdzą się także w innych branżach i sektorach przemysłu. Nasi klienci z Piły i okolicznych miejscowości, szczególnie doceniają fakt, iż specjalistyczne czyszczenie lodem nie powoduje przerw i przestojów w bieżącej pracy urządzeń i linii produkcyjnych. Długotrwały efekt konserwacji widoczny jest przez wiele miesięcy po czyszczeniu, gwarantując czystość, optymalną sprawność i bezpieczeństwo użytkowania maszyn przemysłowych.

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia! Z pewnością udzielimy ci wyczerpującej informacji o naszej ofercie.

ZADZWOŃ