Czyszczenie suchym lodem – Lublin

Potrzebujesz firmy, która świadczy profesjonalne usługi czyszczące? A może poszukujesz mycia bezinwazyjnego? Firma Rontech od wielu lat zajmuje się myciem urządzeń suchym lodem. Czyszczenie to odbywa się bez wody ani żadnych detergentów. Jest to bezpieczny sposób usuwania brudu i zanieczyszczeń z maszyn oraz instalacji przemysłowych. Suchy lód jest bezpieczny dla delikatnych powierzchni – nie ma właściwości ściernych – i można go używać również do przywracania blasku zabytkom.

Profesjonalne mycie urządzeń suchym lodem – dlaczego warto?

Czyszczenie suchym lodem to zaawansowana usługa, która łączy w sobie wysoką jakość i precyzję. Wykonujemy także specjalistyczne usługi czyszczenia na przykład po pożarze. W naszej ofercie znajduje się również piaskowanie suchym lodem oraz wiele innych usług, które kierowane są zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Metoda usuwania zabrudzeń z wykorzystaniem suchego lodu jest całkowicie bezpieczna oraz bezinwazyjna – a nie generuje odpadów oraz nie powoduje zawilgoceń czyszczonej powierzchni. Co więcej, nie trzeba rozmontowywać maszyn przed czyszczeniem. Współpraca z firmą Rontech to pewność zachowania wysokich standardów!

Specjalistyczne usługi w Lublinie

Nasza firma działa na terenie Lublina oraz okolic. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz czyszczenie przemysłowe suchym lodem – zadbanie o park maszynowy w Twojej firmie jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Usuwanie zabrudzeń suchym lodem to świetny sposób, by utrzymać w nienagannym stanie elewację, czy kostkę brukową – zapewniamy nowoczesne mycie. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań o wykonywane przez nas usługi oraz w celu ustalenia terminu wizyty.