Czyszczenie suchym lodem – Toruń

Kompleksowa oferta naszej firmy dostępna jest również na terenie Torunia! Oferujemy profesjonalne, bezinwazyjne i niedrogie czyszczenie instalacji przemysłowych metodą suchego lodu – bez konieczności przerywania pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych. Swoją ofertę adresujemy do toruńskich firm i klientów indywidualnych, oferując następujący zakres usług:

  • czyszczenie urządzeń elektrycznych,
  • mycie suchym lodem maszyn, szaf elektrycznych,
  • czyszczenie linii produkcyjnych,
  • piaskowanie suchym lodem.
  • czyszczenie popożarowe i specjalistyczne.

Suchy lód to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej wydajnych technologii stosowanych w czyszczeniu przemysłowym. Jej podstawową zaletą jest brak konieczności unieruchamiania maszyn na czas czyszczenia. Daje to możliwość bezinwazyjnej konserwacji całych linii produkcyjnych przy jednoczesnym braku przestojów w pracy maszyn.

Stosowana przez nas technologia zapewnia maksymalną skuteczność, zarówno jeśli chodzi o precyzję, jak i bezpieczeństwo czyszczenia. Suchy lód doskonale usuwa najbardziej uciążliwe zabrudzenia, pozostałości po smarach i substancjach przemysłowych. Jednocześnie jest bezpieczny, gdyż nie przewodzi prądu i nie powoduje żadnych uszkodzeń na czyszczonych powierzchniach.