Czyszczenie Suchym Lodem – Zielona Góra

Bezinwazyjne czyszczenie przemysłowe

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którym zależy na przywróceniu estetycznego wyglądu parku maszynowego bez przestojów urządzeń. W Rontech pracujemy z suchym lodem, by szybko i skutecznie usuwać zabrudzenia z urządzeń, posadzek, ścian hal lub elewacji. Regularne czyszczenie poszczególnych elementów jest niezwykle ważne – wpływa między innymi na żywotność maszyn i ich wydajność. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Mycie z użyciem suchego lodu dla klientów indywidulanych

Świadczymy usługi również dla klientów indywidualnych. W zasięgu naszego działania znajduje się Zielona Góra oraz mniejsze miasteczka z województwa lubuskiego. Oczyszczamy elewacje, kostkę brukową, bramy garażowe.  Usuwamy również uciążliwe zabrudzenia powstałe na skutek działania czynników atmosferycznych. Zajmujemy się także myciem budynków po pożarach lub wybuchach.  Mieszkańcy Zielonej Góry mogą liczyć na naszą pomoc i szybką reakcję – pomagamy przywrócić estetyczny wygląd domom i budynkom gospodarczym.

Zielona Góra – zamów czyszczenie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców Zielonej Góry – osoby prywatne oraz przedsiębiorców. Jesteśmy do dyspozycji klientów – pomagamy wybrać sposób działania najlepiej dostosowany do potrzeb i oczekiwań.