Czyszczenie Suchym Lodem – Rzeszów

Profesjonalne czyszczenie powierzchni przemysłowych

Oferta Rontech jest skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają skutecznego sposobu na bezinwazyjne czyszczenie suchym lodem,  mycie urządzeń, hali, czy chłodni. Suchym lodem można dokładnie wyczyścić również urządzenia elektryczne, które ulegają zabrudzeniom na terenie zakładu produkcyjnego lub na magazynie

Mycie wysokiej jakości z Rontech

Na temat szybkiego i efektywnego czyszczenia powierzchni możemy dużo powiedzieć – regularnie pomagamy klientom wybrać najbardziej skuteczną metodę usuwania zabrudzeń. Usługi wykonujemy na terenie miasta Rzeszów oraz w mniejszych miejscowościach. Współpracujemy z przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi. Suchym lodem możemy oczyścić na przykład elewację budynku lub kostkę brukową.

Mycie wysokiej jakości z Rontech

Usuwanie zabrudzeń suchym lodem to niezawodny sposób, by pozbyć się uporczywych plam i opornych zacieków. Polecamy czyszczenie suchym lodem również w miejscach, w których widać upływ czasu. Możemy wykonać również piaskowanie lodem, które jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne. Mycie suchym lodem elewacji lub urządzeń z wykorzystaniem suchego lodu to działanie, które nie ma praktycznie żadnego wpływu na środowisko naturalne. Polecamy nasze usługi w mieście Rzeszów, jako jedną z najbardziej przyjaznych metod usuwania brudu!  Zapraszamy do kontaktu!