IB 10/8 L2P

Urządzenie do czyszczenia suchym lodem IB 10/8 L2P

Model IB 10/8 L2P Kärcher to pionierskie urządzenie do czyszczenia suchym lodem, które umożliwia jego produkcję z ciekłej formy CO2. Innowacyjność tego sprzętu polega na rozwiązaniu problemu wysokich kosztów związanych z logistyką dostaw suchego lodu do krótkotrwałych zastosowań. W tej kwestii model IB 10/8 L2P Kärcher jest w 100% samowystarczalny. Dzięki wdrożeniu tego rozwiązania możliwe jest szybkie czyszczenie urządzeń, elementów silnika form wtryskowych, układów chłodniczych, szaf sterowniczych, podzespołów elektrycznych, tapicerki, tekstyliów i wielu innych.

Dużą zaletą modelu IB 10/8 L2P Kärcher jest ergonomiczny pistolet ze zintegrowanym oświetleniem oraz automatyczną blokadą spustu. Wykorzystanie szybkozłącza pozwala na sprawną zmianę dyszy w trakcie pracy. Urządzenie charakteryzuje się intuicyjną obsługą. Zastosowanie czytelnego wyświetlacza pozwala na kontrolę ciśnienia, godzin pracy oraz czasu serwisowego. Dozowanie suchego lodu można ustawić za pomocą wygodnego pokrętła. Resztki CO2 są w bezpieczny sposób usuwane przez specjalny wąż. Dzięki temu operator nie ma kontaktu z granulkami dwutlenku węgla. Kompaktowe rozmiary, praktyczne koła i ergonomiczny uchwyt zapewniają pełną mobilność urządzenia.

Urządzenie IB 10/8 L2P to idealny sposób na szybkie i skuteczne czyszczenie suchym lodem przy ograniczeniu do minimum kwestii logistycznej.

Sprawdź pozostałe nasze maszyny do czyszczenia suchym lodem.